Mościbrody

ZAKRES PRAC:
projekt logo, projekt opakowań, system identyfikacji wizualnej, brand manual

Działający już od ponad dwudziestu lat zakład mięsny prosto z serca Polski. Jest czołowym producentem wędlin w regionie mazowieckim.

Mościbrody jako jeden z najnowocześniejszych zakładów w Polsce oferuje szeroki wybór tradycyjnych produktów najwyższej jakości, dostępnych na terenie całej Unii Europejskiej.

dowiedz się więcej o projekcie +

Zależało nam na podkreśleniu nowoczesnego charakteru przedsiębiorstwa, nie zapominając o tradycyjnych wartościach którymi się kieruje. Punktem centralnym identyfikacji wizualnej marki stało się odświeżone logo. Emblemat w uproszczonym kształcie serca bezpośrednio nawiązuje do pochodzenia firmy.

Szeroka oferta ponad stu rodzajów produktów została wzbogacona o linię premium, którą wyróżniliśmy dodatkowo kolorem zielonym oraz specjalnym kształtem etykiet, podkreślającym jej ekskluzywny charakter.

Charakterystyczny kształt logo został również wykorzystany w kampanii wprowadzającej odświeżoną markę na rynek.

Referencje

Agencja przeprowadziła nas przez proces brandingowy w sposób cierpliwy i elastyczny. Jesteśmy zadowoleni nie tylko z efektów wizualnych - nowego znaku, szaty graficznej i linii opakowań, lecz także z samego procesu współpracy.

Grzegorz Chwaszczewski
Dyrektor d/s handlu, Mościbrody Sp. z o.o.