SALVE MEDICA

ZAKRES PRAC:
strategia marki, strategia komunikacji, projekt logo, system identyfikacji wizualnej, projekt strony www

Salve Medica to największe centrum medyczne w województwie łódzkim, jednocześnie firma rodzinna i opiekuńcza. Właściciele działają w branży usług medycznych od ponad 20 lat, nie boją się pracy, wyzwań i innowacji.

Na przestrzeni dekad Salve Medica ewoluowała w markę parasolową, obejmującą między innymi wiodącą w Polsce klinikę leczenia niepłodności, przychodnię lekarzy specjalistów oraz szpital wielospecjalistyczny.

dowiedz się więcej o projekcie +

Stałe poszerzanie wachlarza usług medycznych związane z budową szpitala specjalistycznego przyśpieszyło decyzję zarządu odnośnie ponownego zdefiniowania architektury marki oraz uporządkowania tożsamości wizualnej dla wszystkich obszarów działalności centrum, którym przypisano dedykowany znak i kolor.

Kompleksowe opracowanie materiałów w ramach każdego z obszarów działalności Centrum zapewnia ich przejrzystość oraz spójność, niezależnie od treści oraz nośnika.

Referencje

Po dłuższym okresie poszukiwań odnaleźliśmy partnera kreatywnego, który poprzez projekty graficzne jest w stanie odpowiedzieć na nasze potrzeby. Agencję cechuje troska o jakość projektów i ich implementacji, szczere i pozytywne podejście do współpracy oraz trafione w dziesiątkę doradztwo.

Agnieszka Sobkiewicz
Menadżer ds. Rozwoju, Salve Medica Sp. z o.o. Sp. K.