N1 PARK

ZAKRES PRAC:
projekt logo, system identyfikacji wizualnej, księga znaku, oznakowanie obiektu

Nowoczesny i funkcjonalny kompleks usługowo-handlowy w Biłgoraju wybudowany z myślą o zrewitalizowaniu otaczającej go przestrzeni. Celem inwestora jest stworzenie największego centrum handlowego w regionie.

Poprzez żywy, kolorowy i wyrazisty system identyfikacji marka nawiązuje także do charakteru Biłgoraja jako miasta otwartego, jednocześnie o silnym poczuciu tożsamości.

dowiedz się więcej o projekcie +

Dla mieszkańców Biłgoraja i okolic, N1Park ma stać się miejscem popularnym i lubianym, odwiedzanym przynajmniej dwa razy w miesiącu. Nowoczesna architektura oraz system identyfikacji wizualnej zostały zaplanowane tak, by podkreślić wkład jaki obiekt wniesie w życie najbliższego otoczenia. N1Park to nowe miejsca pracy, strefa przyjazna rodzinom, centralny punkt spotkań, rozrywki i wspólnie spędzanego czasu.

Referencje

Agencja trafiła w potrzeby i oczekiwania gestorów centrum handlowo-usługowego w tempie błyskawicznym. Powstał znak oraz identyfikacja o charakterze modułowym, z którego jesteśmy naprawdę zadowoleni. PBD to ludzie kontaktowi i elastyczni. Dlatego rekomendując agencję mogę zagwarantować, że polecam sprawdzonego i niezawodnego dostawcę usług kreatywnych.

Andrzej Nizio
Prezes Zarządu, Nizio Development One Sp. z o. o.