Stasin

ZAKRES PRAC:
projekt logo, system identyfikacji wizualnej, projekty opakowań, brand manual

Zakład drobiarski, zlokalizowany w województwie mazowieckim, jest jednym największych i najszybciej rozwijających się przedsiębiorstw w branży.

STASIN oferuje produkty z indyka, gwarantując ich wysoką jakość i bezpieczeństwo spożycia dzięki wykorzystaniu nowoczesnych urządzeń oraz przestrzeganiu wszelkich zalecanych norm zdrowotnych podczas produkcji i dystrybucji.

dowiedz się więcej o projekcie +

Podstawą rebrandingu stał się charakterystyczny dla marki wizerunek indyka, który w połączeniu z wyrazistą kolorystyką i typografią oddaje wysoką jakość oferowanych produktów. Odświeżone logo dostosowaliśmy do rozmaitych form implementacji. Zastosowanie dominującej zieleni i złota we wszystkich materiałach graficznych zapewnia ich spójność w szerokim asortymencie firmy, jednocześnie wyróżniając je wśród konkurencji.

Referencje

Jesteśmy dumni z naszego nowego wizerunku. Nowe oblicze marki umacnia pozycję Stasina jako brandu nowoczesnego, ale godnego zaufania i często odwołującego się do tradycji. Współpraca z agencją przebiegała sprawnie, komfortowo i elastycznie – bez zastrzeżeń. Poprzez niniejsze referencje rekomenduję usługi PBD jako partnera kreatywnego w obszarze standaryzacji marki.

Łukasz Wiszniewski
Kierownik ds. operacyjnych, Stasin Sp. z o.o.