Max&Mrau

ZAKRES PRAC:
projekt logo, brand hero, zarys identyfikacji wizualnej, linia ilustracji, księga znaku

Marka zoologiczna działająca w sektorze usług ecomerce. Max&Mrau to nie tylko sklep z asortymentem dla zwierząt domowych, ale także platforma informacyjna dla ich właścicieli.

Logotyp powstał poprzez połączenie motywu brand heroes z typografią. Dzięki obecności wyrazistych, humorystycznych bohaterów, branding marki staje się łatwo rozpoznawalny i wyróżnia się na tle konkurencji.

dowiedz się więcej o projekcie +

Branding oparty o prosty, komiksowy styl ilustracyjny pozwala na swobodne jej rozwijanie. Marka rozumie i odpowiada na potrzeby właścicieli zwierząt domowych. Platforma, obok usług sprzedażowych, stanowi źródło fachowej wiedzy dotyczącej zwierzaków.

Max i Mrau są nierozłączną parą dobrych kumpli, którzy wspólnie dbają o sklep internetowy oraz klientów.

dowiedz się więcej o projekcie +

Zobaczymy ich na stronie internetowej, prowadzących użytkownika przez proces zakupów i doradzających mu przy wyborze produktu oraz na wszystkich materiałach promocyjnych, drukach czy materiałach dostępnych do pobrania z witryny sklepu.

Referencje

Projekty zostały wykonane z wyczuciem, estetyką odpowiadającą naszym potrzebom, a współpraca przebiegała nienagannie. Pracownicy agencji zaprezentowali kompletne zrozumienie wewnętrznych założeń projektowych, wizji nowej marki i wymagań naszego zespołu.

Karolina Bartoszek
Prezes Zarządu, epruf S.A.