AIOCARE

ZAKRES PRAC:
projekt logo, projekt piktogramów, projekt strukturalny i graficzny opakowania, kreacja materiałów informacyjnych

AioCare to osobisty system monitorujący, niezwykle pomocny w leczeniu chorób płuc. Składa się z przenośnego spirometru, aplikacji na telefon oraz panelu dla lekarza, umożliwiającego zdalną kontrolę wyników.

Dla polskiego start-upu, rewolucjonizującego właściwe diagnozowanie chorób płuc, przygotowaliśmy zarys identyfikacji wizualnej oddającej jego nowoczesny charakter.

dowiedz się więcej o projekcie +

Głównym zadaniem postawionym przed nami było zaprojektowanie opakowania dla nowego urządzenia. Uwzględniliśmy funkcjonalność pod kątem ochrony produktu oraz wizualną komunikację jego głównych cech: innowacyjności i wysokiej jakości.

Referencje

Od agencji uzyskaliśmy wsparcie, które przerosło nasze początkowe wymagania. Otrzymaliśmy cenne wskazówki dotyczące istniejących i funkcjonujących elementów identyfikacji wizualnej, w tym logo i podjęliśmy decyzję aby przystać na pomysły kreatywnych. Jestem pewny, że projekt, który współtworzyliśmy zyskał na atrakcyjności, a w oczach przyszłych użytkowników AioCare będzie prezentował się jeszcze korzystniej.

Piotr Bajtała
COO&Founding Partner, Healthup Sp. z o.o.