Referencje

Zapraszamy do lektury opinii tych, którzy nam zaufali. Poznaj referencje potwierdzajace zadowolenie naszych klientów.

Carrefour Sp. z o.o.

Zespół wykazał się odpowiednim, wyważonym podejściem – została zachowana spójność z dotychczas stosowaną kodyfikacją marki, jednocześnie powstał wyrazisty wizerunek możliwy do zastosowania w komunikacji 360 stopni. Pragnę wyrazić wysokie uznanie i zadowolenie ze współpracy. Specjaliści Perform sprostali naszym największym wymaganiom i oczekiwaniom. Stąd, bez cienia wątpliwości, gorąco polecam usługi agencji w obszarze brandingu, rebrandingu i refreshingu marki.
Michał Sacha
Dyrektor Marketingu, Digital, IT i E-commerce, Carrefour Sp. z o.o.

Fundacja Słonie Na Balkonie

Zostaliśmy wysłuchani, zrozumiani i bez zwłoki doskonale obsłużeni. Pracownicy agencji szybko i profesjonalnie stworzyli kreację, która od początku skradła nasze serca i rozwiała wszelkie dylematy dotyczące budowania marki poprzez wizerunek graficzny. Kreacja bez wątpienia odpowiedziała na nasze potrzeby i odnoszę wrażenie, że rzeczywiście koresponduje z tożsamością fundacji, z tym kim naprawdę jesteśmy.
Sławomir Żak
Wiceprezes, Fundacja Słonie Na Balkonie

MEDILAB Sp. z o.o.

Rebranding obejmował między innymi: lifting znaku, opracowanie spójnej linii opakowań, wystawiennictwo, a także opracowanie szablonów materiałów, którymi posługują się na co dzień nasi handlowcy i zasady rozwijania SIW. Gorąco rekomendujemy usługi firmy PBD.
Anna Ławicka
Członek Zarządu, MEDILAB Sp. z o.o.

Stacja Nowa Gdynia Sp. z o.o.

Składamy szczere słowa uznania i wdzięczności za pomoc w kompleksowej pracy nad nową marką i jej wprowadzeniem na rynek. W okresie kilku miesięcy ścisłej współpracy, agencja wsłuchiwała się w nasze potrzeby, realizowała projekt na czas, lub przed czasem, wykazała się inicjatywą i multidyscyplinarnym podejściem do tematu.
Marcin Ciupa
Wiceprezes Zarządu, Stacja Nowa Gdynia Sp. z o.o.

Healthup Sp. z o.o.

Od agencji uzyskaliśmy wsparcie, które przerosło nasze początkowe wymagania. Otrzymaliśmy cenne wskazówki dotyczące istniejących i funkcjonujących elementów identyfikacji wizualnej, w tym logo i podjęliśmy decyzję aby przystać na pomysły kreatywnych. Jestem pewny, że projekt, który współtworzyliśmy zyskał na atrakcyjności, a w oczach przyszłych użytkowników AioCare będzie prezentował się jeszcze korzystniej.
Piotr Bajtała
COO&Founding Partner, Healthup Sp. z o.o.

Sell-pol x-Group Sp. z o.o. Sp. K.

Efekt końcowy przerósł nasze najśmielsze oczekiwania, a proces współpracy z agencją stanowił czystą przyjemność. Bardzo przypadły nam do gustu przyciągające uwagę hasła, pomysłowe w lekkim i zabawnym stylu odpowiadającym, narracji jaką planujemy stosować w komunikacji marki.
Marcin Świerczyński
Prezes Zarządu, Sell-pol x-Group Sp. z o.o. Sp. K.

Mościbrody Sp. z o.o.

Agencja przeprowadziła nas przez proces brandingowy w sposób cierpliwy i elastyczny. Jesteśmy zadowoleni nie tylko z efektów wizualnych - nowego znaku, szaty graficznej i linii opakowań, lecz także z samego procesu współpracy.
Grzegorz Chwaszczewski
Dyrektor d/s handlu, Mościbrody Sp. z o.o.

CNiB ŻAK

Rozwiązania standaryzacji zaproponowane przez PBD stały się kluczowym elementem kreowania wizerunku graficznego organizacji i marki ŻAK. Jestem zadowolony z wypracowanych rozwiązań, które dają spójność materiałów graficznych, działań internetowych i oznakowania sekretariatów. Bardzo dobrze oceniam jakość komunikacji z agencją.
Witold Dudaczyk
Prezes Zarządu, CNiB ŻAK

Stasin Sp. z o.o.

Jesteśmy dumni z naszego nowego wizerunku. Nowe oblicze marki umacnia pozycję Stasina jako brandu nowoczesnego, ale godnego zaufania i często odwołującego się do tradycji. Współpraca z agencją przebiegała sprawnie, komfortowo i elastycznie – bez zastrzeżeń. Poprzez niniejsze referencje rekomenduję usługi PBD jako partnera kreatywnego w obszarze standaryzacji marki.
Łukasz Wiszniewski
Kierownik ds. operacyjnych, Stasin Sp. z o.o.

epruf S.A.

Projekty zostały wykonane z wyczuciem, estetyką odpowiadającą naszym potrzebom, a współpraca przebiegała nienagannie. Pracownicy agencji zaprezentowali kompletne zrozumienie wewnętrznych założeń projektowych, wizji nowej marki i wymagań naszego zespołu.
Karolina Bartoszek
Prezes Zarządu, epruf S.A.

MIESZKO S.A.

Pragnę polecić usługi Politański Brand Design jako jednej z najlepiej przeze mnie ocenianych firm projektujących systemy identyfikacji wizualnej i opakowania. (...) W efekcie naszej współpracy powstał inspirujący świat marki Mieszko Junior, który w mojej ocenie stanowi kompletną bazę aktywizującą brand managerów do dalszych działań kreowania marki, a PBD stał się stałym partnerem, z którym z przyjemnością realizujemy kolejne wyzwania naszych marek.
Mirosława Ekiert-Stroka
Brand Manager, MIESZKO S.A.

Rainbow Tours S.A.

Naszą współpracę śmiało nazywam sukcesem. Nie minął rok odkąd zmieniliśmy znak, a już nie mogę sobie wyobrazić powrotu do poprzedniej identyfikacji i z trudem przychodzi mi myślenie, że kiedyś wyglądaliśmy zupełnie inaczej. Brawa dla całego zespołu! Polecam usługi firmy Politański Brand Design jako partnera na polu kreowania wizerunku marki.
Grzegorz Baszczyński
Prezes Zarządu, Rainbow Tours S.A.

Accen Fall Arrest Sp. z o.o.

Po raz trzeci agencja zaskoczyła nas pozytywnie, gdy odmówiła współpracy naszej bezpośredniej konkurencji. Właściciel firmy poinformował mnie o prowadzonych rozmowach i uszanował fakt, że rzeczywiście zupełnie nie było nam to na rękę. PBD to ludzie wyznający wartości, które również my cenimy wysoko - inwencję, lojalność i profesjonalizm.
Marcin Dudek
Członek Zarządu, Accen Fall Arrest Sp. z o.o.

New Global Date Sp. z o.o.

Ku naszemu pozytywnemu zaskoczeniu, zespół PBD już podczas pierwszych rozmów zaproponował nam ścieżki użytkownika, które zostały stworzone zgodnie z wytycznymi systemów operacyjnych, a każdy element miał swoje uzasadnienie. Projekt został gruntownie przebadany na grupie docelowej, co potwierdza skuteczność studia.
Patrick Rogalski
Prezes Zarządu, New Global Date Sp. z o.o.

Galeria Stalowa

Owocem naszej współpracy było nie tylko pomyślne wprowadzenie nowej marki na rynek, ale zajęcie jednego z czołowych miejsc wśród polskich galerii sztuki. Wielką zaletą jest niezwykła elastyczność, rzetelność i świetna komunikacja z pracownikami firmy, możliwość spotkań, rozmów definiujących potrzeby i szkoleń.
Krzysztof Fabijański
Właściciel, Galeria Stalowa

PUH PILOT Unlimited Sp. z o.o.

To, co nas pozytywnie zaskoczyło, to wywiad jaki przeprowadził z nami konsultant agencji, przypominający niemalże przesłuchanie. Zespół PBD w sposób wzorcowy odpowiedział na postawione przed nim zadanie. W efekcie powstało opakowanie, które rzeczywiście odpowiedziało na nasze potrzeby.
Marta Boguszewska
Z-ca Dyrektora Działu Import-Export, PUH PILOT Unlimited Sp. z o.o.

epruf S.A.

Poprzez niniejszy list referencyjny chciałabym podziękować pracownikom agencji za zaangażowanie, trud włożony w prace, doradztwo i zrozumienie naszych potrzeb. Współpraca z Wami jest prawdziwie inspirująca! Dlatego z ogromną przyjemnością polecam PBD jako sprawnego partnera, któremu warto powierzyć prace nad wizerunkiem firmy, produktu lub usługi.
Karolina Bartoszek
Prezes Zarządu, epruf S.A.

Nizio Design International

Współpraca z firmą odbywała się sprawnie, terminowo i pomyślnie. Całość prac została wykonana starannie i estetycznie. Na uwagę zasługuje również fakt osobistego zaangażowania w projekt pracowników firmy Politański Design oraz pozytywna opinia, którą cieszy się firma na rynku agencji segmentu "brand design".
Mirosław Nizio
Właściciel, Nizio Design International

Salve Medica Sp. z o.o. Sp. K.

Po dłuższym okresie poszukiwań odnaleźliśmy partnera kreatywnego, który poprzez projekty graficzne jest w stanie odpowiedzieć na nasze potrzeby. Agencję cechuje troska o jakość projektów i ich implementacji, szczere i pozytywne podejście do współpracy oraz trafione w dziesiątkę doradztwo.
Agnieszka Sobkiewicz
Menadżer ds. Rozwoju, Salve Medica Sp. z o.o. Sp. K.

Safecontrol Sp. z o.o.

Otrzymaliśmy silne wsparcie merytoryczne w zakresie kreowania wizerunku [...]. Firmę możemy polecić jako solidnego, terminowego, doświadczonego i kreatywnego partnera w zakresie projektowania graficznego.
Wojciech Mirosław
Prezes Zarządu, Safecontrol Sp. z o.o.

epruf S.A.

Od firmy otrzymaliśmy również silne wsparcie merytoryczne w zakresie kreowania wizerunku. Obecnie korzystamy z usług firmy w sposób ciągły oraz planując przyszłe inwestycje wizerunkowe, bierzemy pod uwagę możliwość powierzenia firmie kolejnych zadań.
Piotr Trzeźwiński
Menedżer ds. Komunikacji i Marketingu, epruf S.A.

Shisen Cosmetics Sp. z o.o.

Gdy tylko pojawił się pomysł na nową markę kosmetyków, rozpoczęliśmy poszukiwania agencji kreatywnej, która będzie w stanie wyjść poza standardowe rozwiązania. Od chwili wprowadzenia na rynek marka zaczęła zbierać pochwały i ciepłe słowa. Gorąco rekomendujemy firmę jako kompetentnego i kreatywnego partnera w obszarze rozwoju nowego produktu i brandingu.
Katarzyna Unrug-Bielawska
Prezes Zarządu, Shisen Cosmetics Sp. z o.o.

Omegair Cargo Sp. z o.o.

Dlaczego warto? Powodów jest wiele. Szczerość i otwartość w dialogu, strategiczne podejście, dociekliwość w zrozumieniu potrzeb i dobre emocje we współpracy. W kontekście grafiki spójność, spójność i jeszcze raz spójność (...) W efekcie nowy wizerunek lepiej oddaje naszą obecną skalę, międzynarodowy zasięg i ambicje dalszego rozwoju.
Hubert Jasiński
Członek Zarządu, Omegair Cargo Sp. z o.o.

FAOO

PBD udaje się w nieczęsto spotykany sposób łączyć kreatywność, umiejętność komunikacji z klientem z rzetelnością i niezawodnością. Nie ma dla nich nietypowych zleceń, ani zbyt dużych, ani zbyt małych. Zawsze poszukują najlepszych rozwiązań. Polecam!
Lidia Kuczmierowska
Koordynator projektu, FAOO

Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego

Wszystkie prace objęte umową zostały wykonane na czas i z należytą starannością, zgodnie z oczekiwaniami zamawiającego i warunkami umowy. Jakość usług, terminowość oraz kompetencje zespołu agencji, pozwala polecić ją innym instytucjom oraz firmom jako godnego zaufania, profesjonalnego i solidnego partnera kreatywnego.
Agnieszka Jędrzejczyk
Kierująca Biurem Ministra, Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego