EPARENCE

ZAKRES PRAC:
strategia komunikacji, naming, projekt logo, projekt linii opakowań, strona www

Marka kremów na polskim rynku dedykowanych skórze okolic oczu, dzięki którym twarz nabiera blasku, staje się rozświetlona i wyraźnie odmłodzona.

Brand odpowiada na rosnące zapotrzebowanie na kosmetyki przeznaczone do pielęgnacji wrażliwej skóry okolic oczu. Produkty zawierają najbardziej zaawansowane składniki aktywne pochodzące z najlepszych światowych laboratoriów.

dowiedz się więcej o projekcie +

Linia kosmetyków powstała z myślą o kobietach i mężczyznach, szukających kremów dających rzeczywiste efekty, jednocześnie hypoalergicznych i bezpiecznych dla skóry wrażliwej. Marka debiutowała poprzez rynkową innowację łącząc najnowszą wiedzę technologiczną i naukową ze światem naturalnych składników aktywnych. Sekretem jest jednak ich procentowa zawartość. Markę od początku zaplanowano jako sub-premium.

Referencje

Gdy tylko pojawił się pomysł na nową markę kosmetyków, rozpoczęliśmy poszukiwania agencji kreatywnej, która będzie w stanie wyjść poza standardowe rozwiązania. Od chwili wprowadzenia na rynek marka zaczęła zbierać pochwały i ciepłe słowa. Gorąco rekomendujemy firmę jako kompetentnego i kreatywnego partnera w obszarze rozwoju nowego produktu i brandingu.

Katarzyna Unrug-Bielawska
Prezes Zarządu, Shisen Cosmetics Sp. z o.o.