Referencje

Pracownicy agencji zaprezentowali kompletne zrozumienie wewnętrznych założeń projektowych, wizji nowej marki i wymagań naszego zespołu. Dlatego nie waham się polecić usługi PBD do realizacji najbardziej wymagających projektów brandingowych.

Karolina Bartoszek
Prezes Zarządu
ePruf S.A.

Pragnę polecić usługi Politański Brand Design jako jednej z najlepiej przez mnie ocenianych firm projektujących systemy identyfikacji wizualnej i opakowania. (...) W efekcie naszej współpracy powstał inspirujący świat marki Mieszko Junior, który w mojej ocenie stanowi kompletną bazę aktywizującą brand managerów do dalszych działań kreowania marki, a PBD stał się stałym partnerem, z którym z przyjemnością realizujemy kolejne wyzwania naszych marek.

Mirosława Ekiert-Stroka
Brand Manager
MIESZKO S.A.

Agencja trafiła w potrzeby i oczekiwania gestorów centrum handlowo-usługowego w tempie błyskawicznym. Powstał znak i modułowy charakter identyfikacji, z którego jesteśmy naprawdę zadowoleni. PBD to ludzie kontaktowi i elastyczni. Dlatego rekomendując agencję mogę zagwarantować, że polecam sprawdzonego i niezawodnego dostawcę usług kreatywnych.

Andrzej Nizio
Prezes Zarządu
Nizio Development One Sp. z o. o.

Po raz trzeci agencja zaskoczyła nas pozytywnie, gdy odmówiła współpracy naszej bezpośredniej konkurencji. Właściciel firmy poinformował mnie o prowadzonych rozmowach i uszanował fakt, że rzeczywiście zupełnie nie było to nam na rękę. PBD to ludzie wyznający wartości, które również my cenimy wysoko - inwencję, lojalność i profesjonalizm.

Marcin Dudek
Członek Zarządu
Accen Fall Arrest Sp. z o.o.

Ku naszemu pozytywnemu zaskoczeniu, zespół PBD już podczas pierwszych rozmów zaproponował nam ścieżki użytkownika, które zostały stworzone zgodnie z wytycznymi systemów operacyjnych oraz każdy element miał swoje uzasadnienie. Projekt został gruntownie przebadany na grupie docelowej, co potwierdza skuteczność studia.

Patrick Rogalski
Prezes Zarządu
New Global Date Sp. z o.o.

Poprzez niniejszy list referencyjny chciałabym podziękować pracownikom agencji za zaangażowanie, trud włożony w prace, doradztwo i zrozumienie naszych potrzeb. Współpraca z Wami jest prawdziwie inspirująca! Dlatego z ogromną przyjemnością polecam PBD jako sprawnego partnera, któremu warto powierzyć prace nad wizerunkiem firmy, produktu lub usługi.

Karolina Bartoszek
Prezes Zarządu
epruf S.A.

Naszą współpracę śmiało nazywam sukcesem. Nie minął rok odkąd zmieniliśmy znak, a już nie mogę sobie wyobrazić powrotu do poprzedniej identyfikacji i z trudem przychodzi mi myślenie, że kiedyś wyglądaliśmy zupełnie inaczej. Brawa dla całego zespołu! Polecam usługi firmy Politański Brand Design jako partnera na polu kreowania wizerunku marki.

Grzegorz Baszczyński
Prezes Zarządu
Rainbow Tours S.A.

Owocem naszej współpracy było nie tylko pomyślne wprowadzenie nowej marki na rynek, ale zajęcie jednego z czołowych miejsc wśród polskich galerii sztuki. Wielką zaletą jest niezwykła elastyczność, rzetelność i świetna komunikacja z pracownikami firmy, możliwość spotkań, rozmów definiujących potrzeby i szkoleń.

Krzysztof Fabijański
właściciel
Galeria Stalowa

Work has included the development of the journal's logo, branding usage guidelines and conceptual refinements to the website. All the times he has proven efficient, focused on outcomes, and easy to communicate with.

Shane COUGHLAN
Business Development Manager
IFOSS

Współpraca z firmą odbywała się sprawnie, terminowo i pomyślnie. Całość prac została wykonana starannie i estetycznie. Na uwagę zasługuje również fakt osobistego zaangażowania w projekt pracowników firmy Politański Design oraz pozytywna opinia, którą cieszy się firma na rynku agencji segmentu "brand design".

Mirosław Nizio
Dyrektor
Nizio Design International