Wersbud

Firma remontowo – budowlana Wers-Bud wykonuje prace budowlane oraz instalacyjne w systemie generalnego wykonawstwa i podwykonawstwa. Współpraca z firmą pozwala na rzetelną wycenę zakresu robót i w miarę możliwości redukować koszty związane z inwestycjami, poprzez podjęcie współpracy z jednym podmiotem.

  • Klient: Wersbud
  • Marka: Wersbud
  • Branża: budownictwo
  • Zakres prac: projekt logo, identyfikacja wizualna, strona www

Rozwiązanie

Firma Wersbud potrzebowała wizerunku odzwierciedlającego jej profesjonalizm oraz szeroki zakres usług, które wyróżniają ją na tle innych podmiotów. Poprzez konstrukcję liter w logotypie komunikowane są solidność i stabilność firmy na rynku. Końcowy człon nazwy „bud” zamknięto sklepieniem, tak aby już sam znak nasuwał skojarzenia z branżą budowlaną. Na potrzeby projektu powstał slogan „O budowaniu wiemy wszystko”, który pojawia się na materiałach firmowych informując klientów, że powierzają inwestycję we właściwe ręce.

Oprócz projektu na bardzo wysokim poziomie, otrzymaliśmy także wiele cennych wskazówek i porad jak go stosować. Wszystkie projekty oraz szczegółowe opisy poszczególnych elementów zostały zawarte w księdze tożsamości marki. Całość prac została wykonana terminowo i bez zastrzeżeń.

Jan Wnęk Właściciel, WERSBUD