WAYS

WAYS to aplikacja mobilna dedykowana osobom młodym i niezależnym (tzw. social natives), wpisana w kulturę mieszkańców wielkich miast. To serwis o unikalnej idei łączenia społeczności w życiu rzeczywistym, nie online. WAYS pozwala nawiązywać znajomości z ludźmi, którzy tak jak my, mają ochotę na zaproponowaną aktywność. WAYS to sposób na czas wolny: na randkę, kawę lub drinka, film, koncert czy posiłek w nowym towarzystwie.

  • Data: 2015
  • Klient: New Global Date Sp. z o.o.
  • Marka: Ways
  • Branża: Aplikacje
  • Zakres prac: projekt logo, system identyfikacji wizualnej, widoki aplikacji, strona www

opis przypadku

WAYS to miejsca, które kochasz i ludzie, których poznasz. Podczas gdy inne serwisy społecznościowe koncentrują się na budowaniu grup w sieci i zachęcają do spędzania czasu online, aplikacja WAYS służy do poznawania osób, które podzielają nasze zainteresowania i chcą spędzać czas w podobnych strefach miejskich. Działa niczym radar pokazujący osoby, które możemy poznać, meldujące się w zdefiniowanym promieniu. WAYS prowadzi użytkownika przez proces proponowania wspólnej aktywności (we dwoje/w grupie) i wybór z listy tego, na co mamy aktualnie ochotę. Po publikacji ogłoszenia, pozostaje jedynie czekać ile osób zaproponuje dotrzymać nam towarzystwa.

Ku naszemu pozytywnemu zaskoczeniu, zespół PBD już podczas pierwszych rozmów zaproponował nam ścieżki użytkownika, które zostały stworzone zgodnie z wytycznymi systemów operacyjnych oraz każdy element miał swoje uzasadnienie. Projekt został gruntownie przebadany na grupie docelowej, co potwierdza skuteczność studia.

Patrick Rogalski Prezes Zarządu, New Global Date Sp. z o.o.