EPRUF

ZAKRES PRAC:
projekt logo, system identyfikacji wizualnej, projekt strony www, brand manual

Firma wchodząca w skład Pelion Healthcare Group działa w sektorze usług b2b, dostarcza techniczne rozwiązania integrujące systemy aptek z podmiotami zewnętrznymi.

Epruf oferuje know-how oraz posiada unikalną na polskim rynku, pełną wiedzę na temat zachowania klienta aptecznego. Za każdym razem dopasowuje swoją ofertę do aktualnej sytuacji rynkowej i specyfiki branży farmaceutycznej.

dowiedz się więcej o projekcie +

Marka epruf to przede wszystkim zasoby analityczne, wiedza i doświadczenie, które pozwalają firmie nie tylko wyjść naprzeciw potrzebom klienta, ale często wyprzedzić jego oczekiwania. W związku z decyzją o przeniesieniu punktu ciężkości oferty z zarządzania relacjami na usługi analityczne i ubezpieczenia lekowe, zarząd zdecydował się na całościową zmianę identyfikacji wizualnej, która podkreśla obecną pozycję firmy w grupie i na rynku.

Logotyp opracowano na podstawie fontu Ubuntu. Między literę e i p znaku wpisany został plus. Plus to symbol matematyczny, konotujący addycję i stały wzrost. Plus interpretowany jest także jako krzyż – epruf to marka wyrosła na branży farmaceutycznej.

dowiedz się więcej o projekcie +

Od początku należy do Pelion Healthcare Group i niezależnie od tego w jakim kierunku rozwinie ofertę – nie zapomni o swoich korzeniach. System identyfikacji jest pojemny i elastyczny. Na poszczególnych materiałach, zielone pole wychodzące z logo dopasowuje się do danego nośnika informacji i staje się tak obszerne, jak wymaga tego format.

W identyfikacji wizualnej zastosowaliśmy zdjęcia metaforyczne, przedstawiające przedmioty idealnie do siebie pasujące. Symbolizują one atrybuty marki: kreatywność w doborze rozwiązań, komfort oraz bezpieczeństwo współpracy, usługi na miarę potrzeb, analityczne podejście oraz przemyślane strategie.

Na potrzeby nowej komunikacji została zrealizowana sesja korporacyjna.

Referencje

Poprzez niniejszy list referencyjny chciałabym podziękować pracownikom agencji za zaangażowanie, trud włożony w prace, doradztwo i zrozumienie naszych potrzeb. Współpraca z Wami jest prawdziwie inspirująca! Dlatego z ogromną przyjemnością polecam PBD jako sprawnego partnera, któremu warto powierzyć prace nad wizerunkiem firmy, produktu lub usługi.

Karolina Bartoszek
Prezes Zarządu, epruf S.A.